Fanerad med alm. Svängd front. Överdel med hyllplan, nedtill med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Etikettmärkt. Bredd 100. Djup 70. Höjd 150,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.