Möbler Skåp & Byråar
1099679
JEAN GILLON, barskåp/bardisk, WoodArt, Brasilien, 1960-tal.
Jean gillon, barskåp/bardisk, woodart, brasilien, 1960-tal.

Fanerad med palisander och skiva med laminat. Två skåp med bakomliggande hyllplan. En låda och två fack. Etikettmärkt. Höjd 105, längd 144, bredd 50 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Ställvis blekt. Smärre fanerskador. Lösa beslag. Fläckar.

Placering: Golv Visning, Plan 2
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö (föräldraledig)
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 900
282
335
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 aug 20:01
2 900 SEK
5 aug 20:00
2 700 SEK
5 aug 8:34
2 500 SEK
4 aug 15:25
650 SEK