guld/stål (20 micron), quartz, mineralglas, datum, läderband (original), ca 1984
ref nr 1380, boett nr 5960035/7960830, serie nr 46297402
Åldersrelaterat slitage. Skadat läderband. Repor. Ingen servicehistorik föreligger och funktion garanteras ej. Fungerar vid enklare test.