OMEGA, Seamaster, armbandsur 25 mm

guld/stål (20 micron), quartz, mineralglas, datum, läderband (original), ca 1984

ref nr 1380, boett nr 5960035/7960830, serie nr 46297402

Åldersrelaterat slitage. Skadat läderband. Repor. Ingen servicehistorik föreligger och funktion garanteras ej. Fungerar vid enklare test.

Utropspris
2 000 SEK