Johan Tirén

(Sverige, 1853-1911)
Johan Tirén
(Sverige, 1853-1911)

JOHAN TIRÉN, akvarell, sign.

Fiskande par i roddbåt. Bildstorlek 13,5 x 8,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar på passepartout och sprickor i ram.

Konstnär

Utropspris
5 000 SEK