ROLEX, Oyster Perpetual Datejust, armbandsur 36 mm

Guld/stål, mekaniskt verk (automatisk), safirglas, datum, svart urtavla, ca 2000, Oyster länk guld/stål (maj 2003), refnr 93253, samt Oyster länk (nov 1999) refnr 9315318, med senare lås (juli 2002), refnr 93160A, viklås, box, ytterkartong, cert

cal 3135, verknr 9201691, boettnr 2080, refnr 16220, serienr K354680

Åldersrelaterat slitage. Lättare repor på boett, repor på länk. Utbytt urtavla, visare, viklås. Originaldelar medföljer. Fungerar vid enklare test. Funktion garanteras ej.

Klubbat pris
40 000
3 549
3 704
Utropspris
50 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
9
3 dec 2018 12:06
40 000 SEK
10
3 dec 2018 12:06
39 000 SEK
9
2 dec 2018 1:28
38 000 SEK
8
1 dec 2018 20:36
16 500 SEK
30 nov 2018 23:20
16 000 SEK
30 nov 2018 22:41
10 500 SEK
30 nov 2018 20:31
10 000 SEK
30 nov 2018 13:02
5 700 SEK
30 nov 2018 12:10
5 500 SEK
30 nov 2018 11:49
3 000 SEK
30 nov 2018 10:09
2 500 SEK