FÄLLBORD, England. 1900-tal.

FÄLLBORD, England. 1900-tal.

Två fällbara skivor. Iläggningar i form av rosslingor. L 51, B 37, H 79.

Slitage. Smärre dekorskador.

Utropspris
800 SEK