Design
1100266

AKSEL KJERSGAARD, sido- / lampbord, ett par, Nr 381, Odder, Danmark, 1950/60-tal.

Teakfanerade. Stämpelmärkta. Längd 60 cm, bredd 36 cm, höjd 49 cm.

Något bruksslitage samt någon smärre fläck.

Utropspris
2 000 SEK