Kvinna med gul klänning och rosbukett. Stämpelmärkt. Numrerad 15717 33. Höjd 24 cm.
Nagg på blommor. Ett undersides nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10