SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

Stomme av målad metall. Detaljer av mässing. Skivor av glas. Längd ca 80 cm, bredd 52 cm, höjd 86,5 cm.

Slitage. Färgbortfall. Senare påmålningar. En glasskiva med spricka.

Utropspris
200 EUR