12 nummer: januari - december. 25x17 cm. Inbundna, bladen skurna. Förlag: Sanoma Osakeyhtiö, Helsingfors. Finsk text.
Nötta kanter. Åldersrelaterat slitage, skador. Delvis plastad pärm.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10