Brickmärkt. Fanerat med mahogny, skåpdörrar framför hyllinredning, nedtill lådor med draghandtag i mässing, höga ben. Längd 116, djup 46, höjd 173 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.