DEKORATIONSFLASKOR, 4 st, glas, signerade Riihimäen Lasi Oy Nanny Still. Formgiven 1959.
Friblåst glas. Höjd 32-33,5 cm. En osignerad.
Slitage. En med kalkavlagringar.