Målad. Skuren dekor. Stoppad och klädd i randmönstrad textil. Längd 153 cm, sitthöjd 43 cm.
Slitage. Märken. Smärre färgbortfall. Smärre fläckar. Skador på textil.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10