Fanerad med mahogny. Nyckelskyltar av mässing. Inredning med lådor. Bredd 78, djup 47, höjd 122 cm Nyckel finns.
Fanerskador. Omarbetad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10