1101345
IKEA
(Sverige)
VÄgglampetter, ett par, mässing, "törne", ikea:s 1700-tals serie, 1990-talet.

VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing, "Törne", IKEA:s 1700-tals serie, 1990-talet.

Dekor av flamma, urna och lagerkrans. Höjd 31 cm.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 000 SEK