BERTIL FRIDHAGEN, STOLAR, 4 st, "Reno" för Bodafors 1960-tal
Stolar med ribbade ryggar och randig klädsel. Ek. Märkta. Djup 42 cm, sitthöjd 45 cm, totalhöjd 86 cm.
Bruksslitage. Märken och mindre repor.Mindre skador.