CLAESSON KOIVISTO RUNE, fåtöljer ett par samt bord, "Bowie", för David Design, 2000-tal.
Ek. Sitsar med textil. Bordets längd 72, bredd 72, höjd 35 cm. Sitthöjd ca 35 cm.
Smärre slitage. Märken.