SIDEBOARD, 1900-talets senare hälft.

Fanerat med teak. Lådor och skåp med bakomliggande hyllplan. Utdragsskiva. Höjd 77, längd 119, bredd 42 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Smärre slitage. Fanerskador. Märken. Repor. Fläck på baksidan.

Utropspris
2 500 SEK