Design
1102005

JOHAN HELLSTRÖM, bokhylla, "Kubik", Källemo, 1900-talets slut.

Fanerat med ask. Rödbetsat bakstycke samt luckor. Enligt uppgift specialbeställd. Bredd 111 cm, djup 34 cm, höjd ca 226 cm.

Slitage. Märken och fläckar. Ställvis ojämnt gulnat.

Utropspris
6 000 SEK