TUMLARE, 5 st, silver, bland annat Lars Lundin, Lidköping (1845-1853,17-1800-tal.

Invändigt med spår av förgyllning. Total vikt 69 g.

Bucklor. Bristning. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK