CGH, skål, silver, Stockholm 1954.

Invändigt förgylld, fasetterad, på indragen fotring. Diameter 15,5 cm. Vikt 160 gram.

Rispor, slitage.

Klubbat pris
1 200
108
114
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
5 dec 2018 14:35
1 200 SEK
5 dec 2018 9:20
1 100 SEK
5 dec 2018 9:20
1 011 SEK
4 dec 2018 20:14
1 000 SEK
29 nov 2018 11:56
425 SEK
28 nov 2018 20:01
351 SEK