Design
1103129

SOFFA, Furninova, 2000-tal.

SOFFA, Furninova, 2000-tal.

Svart fast skinnklädsel med lös dyna i sits. Flyttbar ställning med nackstöd. På ben av kromad metall. Etikettmärkt. Sitthöjd 40 cm, längd ca 243 cm.

Slitage, ställvis något hårdare. Fläckar.

Utropspris
5 000 SEK