Design
1103131

SOFFBORD, Magnus Olesen, Danmark, omkring år 2000.

Laminerad bordsskiva med kant och ben i bokträ. Diameter inkl. ben ca 101 cm, höjd 55 cm.

Slitage, ställvis hård. Repor.

Utropspris
2 500 SEK