Betsad och lackad. Fanerad med olika träslag. Skrivskiva med bakomliggande lådinredning. Bredd 100, djup 50, höjd 140 cm
Renoverad. Torrsprickor. Slitage. Slitage. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10