SOFFA, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

Målad. Med skuren dekor. Sitthöjd 45, längd 177 cm

Konditionsrapport

Senare målning. Åldersrelaterat slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T10

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 700
    262 EUR
    297 USD

    Budhistorik (6 bud)
    314 dec 19:132700SEK
    2A14 dec 19:132500SEK
    214 dec 18:212250SEK