SAMLING MÄRKLIN, 1900-talets mitt.

Diverse lok och vagnar samt tillbehör såsom hus, räls, vändplatta etc.
Ellok, ES 800
Ellok, RSM 800
Ellok GS 800 Statens Järnväg 884 1953.
Ånglok, 44690.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej fullständigt genomgånget.

Utropspris
2 500 SEK