Guld 14K, mekaniskt verk (manuell), plexiglas, svart läderband med original metallspänne, ca; 1969, box och inköpskvitto
Refnr 143793, serienr 29911087
Smärre slitage. Lättare repor. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.