TAKLAMPA, 1900-talets mitt

TAKLAMPA, 1900-talets mitt

Kromad stomme med 3 glaskupor. Diameter 54, höjd 38 cm

Ej funktionstestad. Nagg.

Utropspris
2 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13