Clown med åsna, litograferad dekor, Tyskland, 1900-talets första hälft, längd 19 cm. Clown sittande på vagn med trumma, Nürnberg, Tyskland, 1950-ta, längd 13 cm.
Bruksslitage. Funktionen garanteras ej.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.