FÅTÖLJER, 4 st. IRE Möbler, Modell Sling, Skillingaryd.

Förkromad stomme, skinnklädsel.
Bredd ca 60 cm, sitthöjd ca 42 cm.

Bruksslitage. Smärre repor och märken. En fåtölj saknar två knappar som håller dynan på plats..

Utropspris
2 000 SEK