DOCKSKÅP, med tillbehör, 1800- och 1900-tal.

Svartmålat och bronserat vitrinskåp med glasade dörrar och en låda nedtill. Invändigt tapetserat. Inredning i olika skalor och från olika tillverkningsår medföljer. Skåpets längd 90 cm, bredd 42 cm, höjd 159 cm (exklusive löst krön).

Bruksslitage. Skador samt delar som saknas. Fläckar. Färgbortfall. Renoverat och kompletterat. Nyckel saknas.

Utropspris
6 000 SEK