SIDEBOARD, ek, "Rekord" design Nils Troedsson, Troeds, 2000-tal.

Stomme i ek. Front med fyra lådor- Sida med skjutdörr. Längd 128 cm. Djup 45 cm. Höjd 71 cm.

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

I nyproduktion av Troeds.

Utropspris
4 000 SEK