Fanerad med björk. Uppsats med spegel. Skuren dekor. Två lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Beslag av mässing. Bredd 103. Djup 50. Höjd 143 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken. Torrsprickor. Senare beslag. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.