TAKKRONA, 1900-talets början.

Förnicklad stomme, mittparti behängt med kedjor, 7 ljuspunkter, nertill piggformade prismor. Diameter 26 cm. Total höjd 85 cm.

Konditionsrapport

Ställvis omfattande slitage. Prismor saknas. Prismor medföljer.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I3

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    21 timmar 22 minuter

    Utropspris: 3 000 SEK

    3 600
    352 EUR
    406 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (9 bud)
    114 jan 5:003600SEK
    313 jan 10:353400SEK
    1A13 jan 10:353300SEK