SAFIRCOLLIER 14K guld m 3 safirer, briljanter och diamanter 8/8 0,45 ct totalt enligt gravyr.

Total vikt ca 24 g. Längd ca 40 cm. Safirmotiv ca 10 x 12 mm.

Konditionsrapport

Nagg. Slitage. Repor.

Placering
Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Unni Trolle

    Unni Trolle
    Gemmolog, värderare

    unni.trolle@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    7 dagar

    Utropspris: 1 000 EUR

    220
    EUR
    2 258 SEK
    251 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 240 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    222 jan 10:52220EUR
    122 jan 10:44200EUR