SKÅP, Mjölby intarsia, möjl, 1930/1940-tal.

På benställning. Dörrpar med inredning. Intarsiadekor av figurer. L 118, b 87, h 43.

Stötskador, smärre bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK