1106156
MAJOLICA PRESENTERFAT

Ginori, Italien 1800-talets slut. Motiv med Minerva och muserna. Originalet från Urbino 1500-talets slut i Hermitagets samlingar i S:t Petersburg. Storlek 54x68 cm.

Smärre slitage. Nagg.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H50
Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 5 timmar
320
3 404
361
Utropspris
1 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 340 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
14 jun 6:34
320 EUR
10 jun 21:51
300 EUR
10 jun 21:45
200 EUR
10 jun 10:05
100 EUR