SNUSDOSOR, 2 st, silver, Anders Gottfrid Roos, Åbo, 1810-38 och Evert Nieminen, Raumo 1883.

Invändigt förgyllda. Bredd 7,5 cm. Total vikt 119 g.

Åldersrelaterat slitage. Gravyr.

Utropspris
300 EUR