EVERT LUNDQUIST, pastell, signerad och daterad 1944.

Figurkomposition. 57 x 47 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T39
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Jinnerot

    Johan Jinnerot
    Specialist äldre konst

    johan.jinnerot@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    7 dagar 20 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    3 000
    291 EUR
    330 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    315 dec 15:123000SEK
    214 dec 19:431661SEK
    114 dec 18:251000SEK