CHINGIZ ARIF OGLU ABASSOV, olja på pannå, signerad.

Vinterlandskap. 64 x 68 cm.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Jinnerot

    Johan Jinnerot
    Specialist äldre konst

    johan.jinnerot@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 500 SEK

    Slutpris

    1 700
    165 EUR
    187 USD

    Budhistorik (6 bud)
    3 6 dec 16:081700SEK
    1 6 dec 16:071600SEK
    3 6 dec 16:051500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes