1107483
ENGELSK KONSTNÄR, 1800-TAL. olja på duk.

Musikunderhållning i byn. Duk 63 x 115 cm.

Uppfodrad duk, färgbortfall, retuscher, krackelerad.

Slutpris
170 000
15 982
18 008
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (94 bud)
12
13 jun 19:09
170 000 SEK
10
13 jun 19:08
168 000 SEK
12
13 jun 19:07
166 000 SEK
10
13 jun 19:07
166 000 SEK
12
13 jun 19:07
164 000 SEK