BERTIL VALLIEN, glas, 4 delar, två signerade, Kosta Boda.
Vas, höjd 27 cm. Pokal, höjd 17 cm. Skål, Artist Collection 59321, diameter 18 cm. Vas, Atelje 305884013, höjd 13 cm.
Några repor.