SERVISDELAR, 51 delar, flintgods, "Napoleon Ivy", Wedgwood, 1900-talets andra hälft.

Sex kaffekoppar med fat, tolv mattallrikar (diameter 27 cm), sex desserttallrikar (20 cm), tio djupa tallrikar (23 cm), sex skålar (ca 15 cm), fem uppläggningsfat (längd ca 20 - 36 cm), tre uppläggningskålar (längd 20 - 25 cm), såsbåt, sockerskål med lock samt kanna.

Bruksslitage. Krackelyr. Cirka en del med spricka.

Utropspris
8 000 SEK