MATTA, Kashmar, signerad, 415 x 304 cm.

Blått fält med mittmedaljong och hörnornament. Beige huvudbård.

Konditionsrapport

Tvättad. Smärre slitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - M9

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 12 000 SEK

    Slutpris

    8 401
    822 EUR
    947 USD

    Budhistorik (23 bud)
    313 jan 15:428401SEK
    413 jan 15:418201SEK
    3A13 jan 15:398001SEK
    Acceptpris på 5 000 SEK uppnåddes