NATTLJUSSTAKE, silver, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Hänkel med dekor av ymnighetshorn och bladverk. Ljussläckare. Höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK