Konst Klassisk konst
1109427
SYDNEY POTTER, olja på uppfodrad duk.

Lantlig idyll. 85 cm x 127 cm. Signerad Sydney Potter

Uppfodrad duk. Lagningar och retuscher. Skrapmärken. Färgbortfall. Repor. Gulnad fernissa och färgbortfall.

Lovisa Törnsten
Göteborg
Lovisa Törnsten
Chef inlämning Göteborg
+46 (0)708 21 46 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK