SYDNEY POTTER, olja på uppfodrad duk.

Lantlig idyll. 85 cm x 127 cm. Signerad Sydney Potter

Konditionsrapport

Uppfodrad duk. Lagningar och retuscher. Skrapmärken. Färgbortfall. Repor. Gulnad fernissa och färgbortfall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G1

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Lovisa Törnsten

    Göteborg

    Lovisa Törnsten
    Chef inlämning Göteborg

    lovisa.tornsten@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    6 201
    604 EUR
    689 USD

    Budhistorik (5 bud)
    414 jan 21:226201SEK
    3A14 jan 21:226001SEK
    314 jan 20:365000SEK
    Acceptpris på 5 000 SEK uppnåddes