Skuren dekor. Uppfällbart lock samt nedfällbar front med bakomliggande spegelglas samt lådor. Lås medföljer. Längd 105, bredd 54, höjd 63 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.