LJUSKRONA, 1900-talets första hälft

Stmme av mässing. behängd medprismor. För åtta ljus. Tio ljuspunkter. Diameter 70. Höjd 108 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK