SKÄNK MED VITRIN, Art Deco, 1930-tal.

Fanerade med bland annat rot. Skåpdörrar nertill med bakomliggande hyllplan. Vitrin av slipat glas och spegel upptill med skjutdörrar. Längd 168, bredd 57, höjd 136 cm. Nycklar finns. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Fanerskador. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK