Konst Contemporary
1110555
Lars Lerin
(1954-)

LARS LERIN, akvarell signerad Lars Lerin daterad 91.

Vinterdag med fiske, Svolvaer, Lofoten. Ramen är en begagnad äldre ram som konstnären själv valt ut. 12 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
30 000 SEK